Siemens iQ300 KS33VVW3P Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens iQ300 KS33VVW3P (95 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 58 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Siemens iQ300 KS33VVW3P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/95

EF(FCSBVDITBOMFJUVOH
FO*OTUSVDUJPOGPS6TF
GS.PEFE࣐FNQMPJ
JU*TUSV[JPOJQFS*tVTP
OM(FCSVJLTBBOXJK[JOH
Kühlgerät
Refrigerator
Réfrigérateur
Frigorifero
Koelapparaat
KS..V..
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | iQ300 KS33VVW3P |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 67300 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1760 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 110 kWh |
| Sladdlängd: | 2.3 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Flaskställ: | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Certifiering: | CE, VDE |
| Luftfilter: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Antal hyllor i frysen: | 7 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 5 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Frysfritt system: | Nej |
| Kylkapacitet netto: | 324 l |
| Styrhjul: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens iQ300 KS33VVW3P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Siemens Manualer
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026