Siemens iQ300 SN236W13ME Bruksanvisning
Siemens Diskmaskin iQ300 SN236W13ME
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens iQ300 SN236W13ME (52 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Siemens iQ300 SN236W13ME eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

5HJLVWHU
\RXU
SURGXFW
RQOLQH
VLHPHQVKRPHEVKJURXSFRPZHOFRPH
nlGebruiksaanwijzing
Afwasautomaat
SN.../SX...
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | iQ300 SN236W13ME |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 36880 g |
| Bredd: | 1374.9 mm |
| Djup: | 884.9 mm |
| Höjd: | 2311.9 mm |
| Förpackningens vikt: | 37690 g |
| Förpackningens bredd: | 680.7 mm |
| Djuppackning: | 1176 mm |
| Förpackningshöjd: | 289.6 mm |
| Snäll: | Draagbare vloerstandaard |
| Användarmanual: | Ja |
| Husmaterial: | Aluminium, Steel |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Justerbar i höjdled: | Ja |
| Monteringsverktyg: | Ja |
| Monteringsmetod: | Vloer |
| Ursprungsland: | China |
| Maximal viktkapacitet: | 120 kg |
| Certifiering: | CAN/CSA C22.2; UL 1678; UL Listed; cUL Listed, RoHS; REACH |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400,800 x 400,1000 x 600 mm |
| Hållbarhetscertifikat: | REACH, RoHS, UL ECOLOGO |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (min): | 200 x 200 mm |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (max): | 1000 x 600 mm |
| Antal skärmar som stöds: | 1 |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 315 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 701 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bruttovikt: | 44360 g |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 1193.8 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 1 stuk(s) |
| Maximal skärmstorlek: | 120 " |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 9403.20.0081 |
| Minsta skärmstorlek: | 70 " |
| Antal hyllor ingår: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens iQ300 SN236W13ME ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Siemens Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
28 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026