Siemens iQ500 Bruksanvisning
Siemens tvättmaskin iQ500
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens iQ500 (48 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Siemens iQ500 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | iQ500 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 28000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 515 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 0.95 m |
| Förpackningens bredd: | 665 mm |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.9 kWh |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 103.7 |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 270 ° C |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Effekt: | 3580 W |
| Låddjup: | 635 mm |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | - l |
| Cool dörr: | Ja |
| Dörrmaterial: | Glass, Metal |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ström: | 16 A |
| Installationsfack, bredd: | 575 mm |
| Installationsfack, djup: | 560 mm |
| Installationsfack, höjd: | 550 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | 3580 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 61 l |
| Totalt ugn: | - W |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 575 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 597 mm |
| Interiör material: | Emaljerad stål |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.84 kWh |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Nej |
| Löstagbar ugnslucka: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens iQ500 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Siemens Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
