Siemens IQ500 WM14T490NL Bruksanvisning
Siemens tvättmaskin IQ500 WM14T490NL
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens IQ500 WM14T490NL (36 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Siemens IQ500 WM14T490NL eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | IQ500 WM14T490NL |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 1110.7 mm |
| Djup: | 120 mm |
| Höjd: | 60.4 mm |
| Förpackningens vikt: | 13200 g |
| Förpackningens bredd: | 1182 mm |
| Djuppackning: | 272 mm |
| Förpackningshöjd: | 468 mm |
| Blåtand: | Ja |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Ljudformat som stöds: | AAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV |
| Anslutningsteknik: | Bedraad en draadloos |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Genomsnittlig effekt: | - W |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.5 W |
| Antal högtalare: | 9 |
| High Dynamic Range (HDR)-teknologi: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Nattläge: | Ja |
| Stöd för Apple AirPlay 2: | Ja |
| Inbyggda ljudavkodare: | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
| Equalizerinställningar: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 3.1.2 kanalen |
| Equalizer-läge: | Adaptive, Game Pro, Night, Standard, Surround Sound expansion |
| Upphängningssystem för väggen: | Ja |
| Digitalt ljud, koaxialutgång: | 1 |
| HDMI in: | 1 |
| Soundbar högtalare RMS effekt: | - W |
| Medföljande subwoofer: | Ja |
| Soundbar vikt: | 4800 g |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| Subwoofer anslutning: | Draadloos |
| Subwooferns bredd: | 205 mm |
| Höjd på subwoofern: | 353 mm |
| Subwooferns djup: | 302 mm |
| Vikt subwoofer: | 5900 g |
| Soundbar energiförbrukning: | 37 W |
| Subwooferns strömförbrukning: | 28 W |
| Inbyggd Chromecast: | Ja |
| Spotify Connect: | Ja |
| Väggmonteringssats: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| Q-symfoni: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens IQ500 WM14T490NL ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Siemens Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
