Siemens iQ500 WM14UT00NL Bruksanvisning
Siemens tvättmaskin iQ500 WM14UT00NL
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens iQ500 WM14UT00NL (68 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Siemens iQ500 WM14UT00NL eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

Wasmachine
WM14UT00NL
nl Gebruikershandleiding en installatie-instructies
Register your product on My Siemens and discover
exclusive services and offers.
siemens-home.bsh-group.com/welcome
The future moving in.
Siemens Home Appliances
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | iQ500 WM14UT00NL |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 8000 g |
| Bredd: | 977 mm |
| Djup: | 71.7 mm |
| Höjd: | 575 mm |
| Förpackningens vikt: | 10500 g |
| Förpackningens bredd: | 1060 mm |
| Djuppackning: | 152 mm |
| Förpackningshöjd: | 660 mm |
| Skärm diagonal: | 43 " |
| Upplösning: | 1920 x 2080 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| USB uttag: | Ja |
| Placeringsstöd: | Binnen |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Skärmform: | Flat |
| Ljusstyrka: | 240 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Komponenter för video (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| DVI-port: | Nee |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 20 W |
| Antal inbyggda högtalare: | 2 |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.3 W |
| Antal högtalare: | 2 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| RS-232C: | Ja |
| Analog signalformat: | Niet ondersteund |
| HDCP: | Ja |
| HD typ: | Full HD |
| Displayteknik: | Direct-LED |
| Respons tid: | - ms |
| VESA montering: | Ja |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 200 x 200 mm |
| Avsedd för: | Universeel |
| VGA (D-Sub) ingångsportar: | 1 |
| Digitalt ljud, optisk utgång: | 1 |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Digitaal |
| Digitalt signalformat: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Energiförbrukning (HDR) per 1000 timmar: | - kWu |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Energiförbrukning (SDR) per 1000 timmar: | 46 kWu |
| Enhetsbredd (med stativ): | 977 mm |
| Djupenhet (med stativ): | 187 mm |
| Enhetshöjd (med stativ): | 615 mm |
| Vikt (med stativ): | 8100 g |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Gemensamt gränssnitt (CI): | Ja |
| Antal RF-portar: | 2 |
| RS-232C-portar: | 1 |
| LED backlight-type: | Direct-LED |
| Hotellläge: | Ja |
| USB-kloning: | Ja |
| Produktdesign: | Digitale signage flatscreen |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 62 W |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85285210 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens iQ500 WM14UT00NL ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Siemens Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026