Siemens KD 20VV00 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Siemens KD 20VV00 (104 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 8 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
104
Nedladdningar
1.421
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KD 20VV00 |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Vikt: | 400 g |
| Bredd: | 155 mm |
| Djup: | 73 mm |
| Höjd: | 78 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Husmaterial: | Metal, Plastic |
| Mobila operativsystem som stöds: | Ja |
| Blåtand: | Ja |
| På / Av knapp: | Ja |
| Ljudformat som stöds: | MP3 |
| USB-kontakttyp: | USB Type-A |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Typ av strömkälla: | Batterij/Accu |
| Medföljande kablar: | USB |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Genomsnittlig effekt: | 5 W |
| Antal högtalare: | 2 |
| Volymkontroll: | Knoppen |
| FM-radio: | Ja |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| 3,5 mm-kontakt: | Ja |
| USB-anslutning: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 1.0 kanalen |
| AUX ingång: | Ja |
| Bluetooth-räckvidd: | 10 m |
| Enkel anslutning: | Ja |
| Typ av högtalare: | 1-weg |
| Krok: | Ja |
| Handsfree stativ: | Ja |
| Produktdesign: | Cylinder |
| Wifi: | Nee |
| Typ produkt: | Draadloze stereoluidspreker |
| Batteriteknik: | Lithium |
| Batterityp: | Ingebouwde accu |
kylskåp Siemens Manualer
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026