Smeg C6IMXI8 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg C6IMXI8 (47 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg C6IMXI8 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | C6IMXI8 |
| Produkttyp: | Fristående köksspis |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Ugnens strömkälla: | Elektrisk |
| Antal ugnar: | 1 |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnens bruttokapacitet: | 72 l |
| Ugnens nettokapacitet: | 72 l |
| Cool dörr: | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 7200 W |
| Antal spänningsnivåer: | 5 |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 4 |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Stor |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Medium |
| Manöverplats: | Framsida |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1300 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 2300 W |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 72 l |
| Totalt ugn: | - W |
| Ugnström: | - W |
| Normalkokning: | Ja |
| Boost-funktionen: | Ja |
| Antal glaspaneler dörr: | 3 |
| Hob ingår: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg C6IMXI8 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026