Smeg C7280FP Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg C7280FP (20 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg C7280FP eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

C7280FP
User Manual
EN
Fridge
Freezer
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | C7280FP |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 3311.22 g |
| Bredd: | 234.95 mm |
| Djup: | 88.9 mm |
| Höjd: | 158.75 mm |
| Sladdlängd: | 3.3 m |
| Förpackningens vikt: | 4309 g |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Förpackningsmått (BxDxH): | 355.6 x 120.65 x 355.6 mm |
| Certifiering: | RoHS |
| Ljudlarm: | Ja |
| Uteffekt: | 24 W |
| Batteri/Batteri laddningstid: | 18 uur |
| Förvaringstemperatur: | -15 - 45 °C |
| Nätverksfunktioner: | SOHO |
| Höjd, drift: | 0 - 3000 m |
| Höjd vid förvaring: | 0 - 15000 m |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 35 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 95 procent |
| Batterityp: | 7.2AH/12V |
| Uteffektkapacitet: | - kVA |
| Hot swap batteri: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg C7280FP ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026