Smeg FL224APZD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FL224APZD (17 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg FL224APZD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/17

GB Instructions for use
Refrigerator
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FL224APZD |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 50000 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1125 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 153 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Flaskställ: | Ja |
| Luftfilter: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | N-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 169 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 169 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Nej |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 560 x 555 x 1230 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FL224APZD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026