Smeg C7310NEP Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg C7310NEP (28 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg C7310NEP eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

Gebrauchsanweisung
Instructions for use
Mode d’emploi
Gebruiksaanwijzing
Istruzioni per l’uso
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
Manual de utilização
Instrucciones para el uso
Instrukcje użytkowania
Használati utasítás
Инструкци за употребаЯ
Návod k použití
Návod na použitie
Instrucţiuni de utilizare
Инструкциипоэксплуатации
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | C7310NEP |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 314 kWh |
| Typ av laddare: | Voorbelading |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 6 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Tvätt energiförbrukning: | 1.02 kWu |
| Vattenförbrukning per cykel: | 46 l |
| Var klass: | A |
| Centrifuger läkemedelsklass: | B |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Antal tvättprogram: | 20 |
| Kylsystem: | Ventilerad |
| Nominell kapacitet: | 6 kg |
| Wasprogramma's: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Skärmtyp: | LED |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 16 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | 284 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | N-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 550 mm |
| Installationsfack, djup: | 560 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1940 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 63 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 316 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 221 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Frostfri (frys): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg C7310NEP ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026