Smeg C7GVXI8 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg C7GVXI8 (13 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 7 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
13
Nedladdningar
422
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | C7GVXI8 |
| Produkttyp: | Fristående köksspis |
| Vikt: | 460 g |
| Bredd: | 62 mm |
| Djup: | 222 mm |
| Höjd: | 32 mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Ugnens strömkälla: | gas |
| Antal ugnar: | 1 |
| Ugnens termostatområde: | 120 - 275 ° C |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Antal per paket: | 24 stuk(s) |
| Inspänning: | 176 - 264 V |
| Uteffekt: | 100 W |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Strömförbrukning (vanlig): | 2100 W |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Grill styrka: | 2000 W |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 5 |
| Typ av platta/tillagningsyta 4: | Extra stor |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Stor |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Medium |
| Manöverplats: | Framsida |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1000 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 1800 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 4000 W |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 68 l |
| Totalt ugn: | - W |
| Normalkokning: | Nej |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Inkluderad ugn: | Ja |
| Hob ingår: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026