Smeg C8194TNE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg C8194TNE (18 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg C8194TNE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | C8194TNE |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 61000 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1935 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 223 kWh |
| Fryskapacitet: | 3.2 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Djup utan handtag: | 545 mm |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 13 h |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Material, hölje: | Metall |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 284 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Ansluten effekt: | 125 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 69 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 215 l |
| Bredd med öppen dörr: | 540 mm |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Displayens placering: | Insida |
| Antal ägghyllor: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg C8194TNE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026