Smeg C8GMXI-2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg C8GMXI-2 (16 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.687
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | C8GMXI-2 |
| Produkttyp: | Built-in cooker |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 800 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Ugnens strömkälla: | Elektrisk |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal gasbrännare: | 5 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.99 kWh |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnens bruttokapacitet: | 103 l |
| Ugnens nettokapacitet: | 103 l |
| Ugnens innermått (B x D x H): | 421 x 343 x 649 mm |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 5 |
| Manöverplats: | Framsida |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 103 l |
| Totalt ugn: | - W |
| Ugnström: | - W |
| Normalkokning: | Ja |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 1.19 kWh |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 3000 W |
| Höjdjustering: | 35 mm |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026