Smeg C91GMXI-2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg C91GMXI-2 (28 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 20 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
28
Nedladdningar
1.039
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | C91GMXI-2 |
| Produkttyp: | Fristående köksspis |
| Inbyggd display: | Nej |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | - mm |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ugnens strömkälla: | Elektrisk |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 8 |
| Antal gasbrännare: | 6 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnens bruttokapacitet: | 112 l |
| Ugnens nettokapacitet: | 112 l |
| Cool dörr: | Ja |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 6 |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Stor |
| Manöverplats: | Övre främre |
| Typ av timer: | Digital |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 4000 W |
| Precisionspenna: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 112 l |
| Totalt ugn: | 4 W |
| Ugnström: | - W |
| Normalkokning: | Ja |
| Typ av ytskikt: | Rostfritt stål |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026