Smeg ce6gpx Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg ce6gpx (30 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg ce6gpx eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | ce6gpx |
| Produkttyp: | Fristående köksspis |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 598 mm |
| Höjd: | 915 mm |
| Energiförbrukning: | 0.76 kWh |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Ugnens strömkälla: | Elektrisk |
| Antal ugnar: | 1 |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 280 ° C |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Barnsäkert: | Nej |
| Grill styrka: | 2000 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 54 l |
| Normalkokning: | Ja |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Inkluderad ugn: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg ce6gpx ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026