Smeg CE9IMX Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg CE9IMX (27 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
27
Nedladdningar
1.075
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | CE9IMX |
| Produkttyp: | Fristående köksspis |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 880 mm |
| Grill: | Ja |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Ugnens strömkälla: | Elektrisk |
| Antal ugnar: | 1 |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 260 ° C |
| Produktens färg: | Silver |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Effekt: | 1400 W |
| Ugnens bruttokapacitet: | 109 l |
| Ugnens nettokapacitet: | 109 l |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 5 |
| Manöverplats: | Framsida |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 109 l |
| Totalt ugn: | - W |
| Ugnström: | - W |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Antal glaspaneler dörr: | 2 |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026