Smeg CP60ITVN Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg CP60ITVN (46 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg CP60ITVN eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | CP60ITVN |
| Produkttyp: | Fristående köksspis |
| Färg på produkten: | Zwart, zilver |
| Vikt: | 120.4 g |
| Bredd: | 56.2 mm |
| Djup: | 13.95 mm |
| Höjd: | 129 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 670 mm |
| Snäll: | Basistelefoon |
| Avfrostningsfunktion: | Nej |
| Ugnens strömkälla: | Elektrisk |
| Antal ugnar: | 1 |
| Batterikapacitet: | 1500 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| Energiförbrukning (konventionell): | 1.09 kWh |
| Ugnsstorlek: | Stor |
| Övervärme: | Ja |
| Skärm diagonal: | 2.4 " |
| Upplösning: | 240 x 320 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Minneskortets maximala kapacitet: | 16 GB |
| Taltid (3G): | 8 uur |
| SIM-korts kapacitet: | Single SIM |
| Bluetooth-version: | 3.0+HS |
| 2G-band (primärt SIM): | 850,900,1800,1900 MHz |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, FTP, HFP, HSP, OPP |
| SAR-värde: | - W/kg |
| Chef för SAR: | 0.784 W/kg |
| Body SAR: | 0.439 W/kg |
| Ljudformat som stöds: | AAC, M4A, MIDI, MP3, WAV |
| Videoformat som stöds: | 3GP, MP4 |
| GPS: | Nee |
| Plats position: | Nee |
| Vormfaktor: | Rechthoek |
| Bakre kameraupplösning (numerisk): | 3.1 MP |
| Autofokus: | Ja |
| USB uttag: | Ja |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Närfältskommunikation (NFC): | Nee |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Färgnamn: | Svart |
| Typ av abonnemang: | Geen abonnement |
| Hantering av personuppgifter: | Calculator, Calendar, Notes, To-do list |
| Ursprungsland: | Italien |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Display, antal färger: | 262144 kleuren |
| FM-radio: | Ja |
| USB-version: | 2.0 |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Internminne: | 128 MB |
| Taltid (2G): | - uur |
| Datanätverk: | GSM, UMTS, WCDMA |
| Skriv ringsignal: | MP3 |
| Backkamera: | Ja |
| Musikspelare: | Ja |
| Standbytid (2G): | - uur |
| Extern display: | Nee |
| Stöd för flashkort: | Ja |
| Inkluderar mikrofon: | Ja |
| Wifi: | Nee |
| Type beeldscherm: | TFT |
| WCDMA-band stöds: | 900,2100 MHz |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Låddjup: | 675 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 60300 g |
| Wok brännare: | Nej |
| Ugnens bruttokapacitet: | 79 l |
| Ugnens nettokapacitet: | 70 l |
| Ugnens innermått (B x D x H): | 444 x 425 x 316 mm |
| Rengöringstyp: | Pyrolytisk |
| Typ av spishäll: | Zonlös induktionshäll |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Manöverplats: | Front / Top front |
| Topp och undervärme: | Ja |
| Handtagets färg: | Rostfritt stål |
| Ugnens placering: | Botten |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg CP60ITVN ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026