Smeg CX60SVPZ9 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg CX60SVPZ9 (8 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg CX60SVPZ9 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

1
2
3
4
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | CX60SVPZ9 |
| Produkttyp: | Fristående köksspis |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Grill: | Ja |
| Antal funktioner: | 7 |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Ugnens strömkälla: | Elektrisk |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal gasbrännare: | 4 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 1.05 kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Certifiering: | CE |
| Användarvänlig: | Ja |
| Grill med fläkt: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| bruksanvisning: | Ja |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Wok brännare: | Nej |
| Ugnens bruttokapacitet: | 65 l |
| Ugnens nettokapacitet: | 65 l |
| Typ av ugnstimer: | Mekanisk |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Manöverplats: | Framsida |
| Topp och undervärme: | Ja |
| Normalkokning: | Ja |
| Typ av ytskikt: | Emalj stål |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| Bottenvärme: | Ja |
| Hällskydd för spishäll: | Ja |
| Enkel att rengöra (häll): | Ja |
| Ugnens placering: | Botten |
| Enkel att rengöra (ugn): | Ja |
| Klar larm: | Ja |
| Topp, botten och fläkt: | Ja |
| Ugnstimer: | Ja |
| Brödbakningsförmåga: | Ja |
| Pizzatillagningsfunktion: | Ja |
| Typ av elektronisk tändning: | Enhandständning |
| Grillfunktion med fläkt: | Ja |
| Gastyp: | Naturgas |
| Typ av gasinlopp: | 1/2" BSP female |
| Gasinloppets placering: | Höger bak |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg CX60SVPZ9 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026