Smeg F 166 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg F 166 (21 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
21
Nedladdningar
1.582
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | F 166 |
| Blåtand: | Oui |
| Couleur du produit: | Bleu |
| Typ av produkt: | Casque |
| Teknik batteri: | Lithium Polymère (LiPo) |
| Driftstemperatur: | 5 - 40 °C |
| Bärbara headset stil: | Ear-hook, In-ear |
| Typ hjälm: | Binaural |
| Technologie de connectivité: | Sans fil |
| Bluetooth-modell: | 4.1 |
| Profiler Bluetooth: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Öronkoppling: | Intra-aural |
| Hörlursfrekvens: | 5 - 22000 Hz |
| Typ av mikrofon: | Intégré |
| Type de batterie: | Batterie intégré |
| Uppspelning av strömmande ljud: | 4 h |
| Laddar källa: | USB |
| Poids: | 23 g |
| Câbles inclus: | USB |
| Kod (IP) internationellt skydd: | IPX7 |
| Utilisation recommandée: | Sports |
| Sensibilité du casque: | 100 dB |
| Läsenhet: | 11.5 mm |
| Type de pilote: | Dynamique |
| Étui de transport: | Oui |
| Extra hörlurar: | Oui |
| Voyants: | Oui |
| Commande de volume: | Numérique |
| Manöverknappar: | Play/pause, Track <, Track >, Volume +, Volume - |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026