Smeg F 610X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg F 610X (52 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
52
Nedladdningar
993
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | F 610X |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 592 mm |
| Energiförbrukning: | 0.91 kWh |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 10 |
| Ugnens termostatområde: | 30 - 280 ° C |
| Antal hyllor: | 1 galler |
| Justerbar termostat: | Nej |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Sensor |
| Effekt: | 3000 W |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Barnsäkert: | Ja |
| Grill styrka: | 2700 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Precisionspenna: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 68 l |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 564 x 560 x 585 mm |
| Lätt att rengöra: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026