Smeg F610AB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg F610AB (52 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 25 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
52
Nedladdningar
265
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | F610AB |
| Färg på produkten: | Black, Wood |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 658 g |
| Bredd: | 256 mm |
| Djup: | 44 mm |
| Höjd: | 142 mm |
| Grill: | Ja |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 10 |
| Batterikapacitet: | 2200 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| Typ av förpackning: | Doos |
| På / Av knapp: | Ja |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.91 kWh |
| Ugnens termostatområde: | 30 - 280 ° C |
| USB-kontakttyp: | Micro-USB, USB Type-A |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Typ av strömkälla: | USB |
| Mikrofon, linjeingång: | Nee |
| Genomsnittlig effekt: | 10 W |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 2 |
| Antal hyllor: | 1 galler |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Antal högtalare: | 2 |
| Inbyggd mikrofon: | Nee |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| Impedans: | 4 Ohm |
| 3,5 mm-kontakt: | Ja |
| USB-anslutning: | Ja |
| Hörlurarna avstängda: | Nee |
| USB-laddningsport: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 1.0 kanalen |
| Antal förare: | 1 |
| Diameter drivrutin: | 76.2 mm |
| Frekvensomfång: | 60 - 20000 Hz |
| Känslighet: | 65 dB |
| Linjeutgång: | Nee |
| Signalstyrkeindikering: | Ja |
| AUX ingång: | Ja |
| Typ av högtalare: | 2-weg |
| Total harmonisk distorsion (THD): | 0.5 procent |
| Medföljande subwoofer: | Nee |
| Förstärkare: | Ingebouwd |
| Diameter högtonenhögtalare: | 19 mm |
| Laddning via USB: | Ja |
| Lightning-kontakt: | Nee |
| Produktdesign: | Zak |
| Tweeter: | Ja |
| Separera kanalen: | 45 dB |
| Wifi: | Nee |
| Typ produkt: | Mono draadloze luidspreker |
| Batteriteknik: | Lithium |
| Batterityp: | Ingebouwd |
| Diameter drivrutin för subwoofer: | 76.2 mm |
| Nå: | 8-10 |
| Driftsindikator: | Ja |
| Telefonhållare: | Nee |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Sensor |
| Effekt: | 3000 W |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 68 l |
| Installationsfack, bredd: | 564 mm |
| Installationsfack, djup: | 560 mm |
| Installationsfack, höjd: | 585 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Grill styrka: | 2700 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Precisionspenna: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 68 l |
| Totalt ugn: | - W |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Normalkokning: | Ja |
| Lätt att rengöra: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026