Smeg FA63X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FA63X (4 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 28 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.075
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FA63X |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 910 mm |
| Djup: | 690 mm |
| Höjd: | 1840 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 471 kWh |
| Ismaskin: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 13 kg/24h |
| Frysläge: | Sidoplacerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Produktdesign: | Amerikansk dörr |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LCD |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 8 h |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | A |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | 544 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 45 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 150 W |
| Frys - Antal hyllor: | 4 |
| Fryskapacitet netto.: | 176 l |
| Kylkapacitet netto: | 368 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Ja |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Iskrossning: | Ja |
| Innerbelysning, frys: | Ja |
| Antal dörrar, frys: | 1 |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026