Smeg FAB10HLBL5 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FAB10HLBL5 (13 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg FAB10HLBL5 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB10HLBL5 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 214 g |
| Bredd: | 95 mm |
| Djup: | 150 mm |
| Höjd: | 102 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 88 kWh |
| Sladdlängd: | 1.6 m |
| Förpackningens bredd: | 630 mm |
| Kraftkälla: | Kabel |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 96 |
| Vormfaktor: | Rechtshandig |
| Ursprungsland: | Italien |
| Kylsystem: | Statiskt |
| Djup utan handtag: | 659 mm |
| Stöder Windows: | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| siffra: | 1 |
| Antal knappar: | 6 |
| Förbindelse: | USB Type-A |
| Rulla typ: | Wiel |
| Rörelseupplösning: | 1600 DPI |
| Typ av knappar: | Drukknoppen |
| Rörelsedetekteringsteknik: | Optisch |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 740 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 54200 g |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Kylkapacitet netto: | 135 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Positionering på marknaden: | Minibar |
| Bredd med öppen dörr: | 842 mm |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Ja |
| Kemikalieskattesänkning (Sverige): | 50 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FAB10HLBL5 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026