Smeg SBS800AO Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SBS800AO (32 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg SBS800AO eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | SBS800AO |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 1400 g |
| Bredd: | 299 mm |
| Djup: | 104 mm |
| Höjd: | 74 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 454 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Beeldscherm: | LCD |
| USB uttag: | Ja |
| USB-kontakttyp: | USB Type-A |
| Strömförbrukning (i standby): | 6.1 W |
| Strömförbrukning (när avstängd): | 0.25 W |
| USB-version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bildsensortyp: | CIS |
| Internminne: | 64 MB |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Typ av mat: | USB |
| Typ av skanner: | ADF-scanner |
| Optisk scanningsupplösning: | - DPI |
| Maximal pappersstorlek i ISO A-serien: | A4 |
| ISO A-seriens mått (A0...A9): | A4 |
| Viloläge: | Ja |
| Duplex skanning: | Ja |
| Inmatning av färgdjup: | 48 Bit |
| Automatisk dokumentmatarkapacitet: | 20 vel |
| Maximal skanningsstorlek: | 216 x 356 mm |
| Skanna filformat: | DOC, JPEG, PDF, PPTX, XLSX |
| Gråskala djuputgång: | 8 Bit |
| Färgskanningar: | Ja |
| Duplex ADF skanningshastighet (s/v, A4): | 40 ipm |
| Daglig servicecykel (max): | 1000 pagina's |
| Skanningsmedietyper som stöds: | Business Card, Plain paper |
| Strömförbrukning (typiskt): | 9.84 W |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84716070 |
| Ljuskälla: | LED |
| Utmatning av färgdjup: | 24 Bit |
| Duplex ADF skanningshastighet (färg, A4): | 40 ipm |
| Korttjocklek (max): | 1.25 mm |
| ADF skanningshastighet (färg, A4): | 20 ppm |
| Brusnivå under skanning: | 55 dB |
| Gråskaledjupinmatning: | 16 Bit |
| ADF skanningshastighet (gråskala, A4): | 20 ppm |
| Produktens färg: | Silver |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 17 h |
| Antal hyllor i frysen: | 9 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Frys - Antal hyllor: | 6 |
| Fryskapacitet netto.: | 173 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 600 l |
| Kylkapacitet netto: | 365 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SBS800AO ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026