Smeg FAB10HRPB6 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FAB10HRPB6 (1 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 22 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
708
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB10HRPB6 |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Buttons, Rotary, Touch |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Links |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 74500 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 590 mm |
| Höjd: | 848 mm |
| Nettoskatt: | 2300 W |
| Typ av laddare: | Voorbelading |
| Dörrfärg: | Silver, Transparent |
| Sladdlängd: | 1.6 m |
| Trumminnehåll: | 63 l |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Startfördröjning: | 24 uur |
| Indikering av återstående tid: | Ja |
| Barnlås: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Vattenförbrukning per cykel: | 48 l |
| Centrifuger läkemedelsklass: | B |
| Ljudnivå (tvätt): | 51 dB |
| Obalans kontrollsystem: | Ja |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Nuvarande: | 10 A |
| Självrengörande: | Ja |
| Bulleremissionsklass: | A |
| Lägg till klädfunktion (paus): | Ja |
| Ljudnivå under centrifugering: | 71 dB |
| Cykeltid (max): | 228 min |
| Cykelns längd (snabbtvättprogram): | 15 min |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 46 kWu |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Djup när dörren är öppen: | 1063 mm |
| Justerbar temperatur: | Ja |
| Fjärrstöd för smartphone: | Ja |
| Belysning i trumma: | Ja |
| Hållbarhetscertifikat: | CE, VDE |
| Överensstämmelse med hållbarhet: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 9 kg |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Wasprogramma's: | Auto, Black, Cold, Cotton, Cottons 60°C, Daily care, Delicate/silk, Hand/wool, Hygiene/anti-allergy, Mix, Pre-wash, Quick, Rinse, Spin/drain, Synthetics |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026