Smeg FAB28RSV3UK Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FAB28RSV3UK (24 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg FAB28RSV3UK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB28RSV3UK |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 601 mm |
| Djup: | 788 mm |
| Höjd: | 1540 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 139 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Kylsystem: | Ventilerad |
| Djup utan handtag: | 748 mm |
| Ventilation: | Ja |
| Produktens färg: | Silver |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| Djup med öppen dörr: | 1197 mm |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Total kapacitet netto: | 270 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 26 l |
| Total kapacitet, brutto: | 281 l |
| Kylkapacitet netto: | 244 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Dörröppningsvinkel: | 110 ° |
| Bredd med öppen dörr: | 926 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FAB28RSV3UK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026