Smeg FAB30AZS7 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FAB30AZS7 (18 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg FAB30AZS7 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB30AZS7 |
| Vikt: | 100 g |
| Bredd: | 61 mm |
| Djup: | 92 mm |
| Höjd: | 24 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 332 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.91 kWh/24h |
| Förpackningens vikt: | 400 g |
| Förpackningens bredd: | 152 mm |
| Djuppackning: | 217 mm |
| Förpackningshöjd: | 54 mm |
| Fryskapacitet: | 3.5 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| USB uttag: | Ja |
| USB-kontakttyp: | USB Type-B |
| Medföljande kablar: | USB |
| Maximal bildfrekvens: | 60 fps |
| Inspelningsupplösning: | 1920 x 1200 Pixels |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 2 |
| Audio-ingan (L, R): | 1 |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Analog signalformat: | NTSC, PAL 60, PAL M |
| USB-version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Gränssnitt: | USB Type-B |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Typ av mat: | USB |
| Förvaringstemperatur: | -5 - 40 °C |
| Internera: | Nee |
| Stöder Mac-operativsystem: | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Mac-kompatibilitet: | Ja |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Värdgränssnitt: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 20 - 80 procent |
| Ljudkanaler som stöds: | 2 |
| Stödjande lösningar: | 1920 x 1080, 1280 x 720, 1024 x 768, 800 x 600 |
| Ljudstöd: | Ja |
| Produktens färg: | Blå |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 16 h |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | ST (subtropisk) |
| Ansluten effekt: | 110 W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 68 l |
| Total kapacitet, brutto: | 310 l |
| Kylkapacitet netto: | 242 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FAB30AZS7 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026