Smeg FAB30LV1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FAB30LV1 (22 sidor) i kategorin Kyl-frys kombinationer. Denna manual har varit användbar för 41 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
22
Nedladdningar
1.762
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Kyl-frys kombinationer |
| Modell: | FAB30LV1 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 720 mm |
| Höjd: | 1680 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 212 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 3 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Nej |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Grön |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 15 h |
| Djup med öppen dörr: | 1088 mm |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Total kapacitet netto: | 293 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Nej |
| Dörröppningslarm: | Nej |
| Ansluten effekt: | 110 W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 64 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 295 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 229 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Nej |
Kyl-frys kombinationer Smeg Manualer
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
14 Oktober 2024
Kyl-frys kombinationer Manualer
Nyaste Kyl-frys kombinationer Manualer
3 April 2025
2 April 2025
25 Februari 2025
25 Februari 2025
6 Februari 2025