Smeg FAB38URPB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FAB38URPB (33 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 21 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
33
Nedladdningar
828
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB38URPB |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 35 g |
| Bredd: | 19 mm |
| Djup: | 49 mm |
| Höjd: | 9 mm |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens vikt: | 161 g |
| Förpackningens bredd: | 145 mm |
| Djuppackning: | 175 mm |
| Förpackningshöjd: | 30 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Husmaterial: | Kunststof |
| Maximal upplösning: | - Pixels |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Antal användare: | 1 gebruiker(s) |
| Förvaringstemperatur: | -10 - 75 °C |
| Rackmontering: | Nee |
| Videoanslutning: | USB |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 50 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 85 procent |
| Tangentbordsanslutning: | USB |
| Musanslutning: | USB |
| Antal datorer: | 2 |
| IP-kontroll: | Nee |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026