Smeg FAB5LNE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FAB5LNE (11 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg FAB5LNE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB5LNE |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 404 mm |
| Djup: | 560 mm |
| Höjd: | 730 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 278 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | E |
| Flaskställ: | Ja |
| Djup utan handtag: | 520 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Ljudnivå Lc IEC: | 29 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Ansluten effekt: | 70 W |
| Kylkapacitet brutto: | 42 l |
| Kylkapacitet netto: | 40 l |
| Vattenberedare: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FAB5LNE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026