Smeg FAB5RPG Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FAB5RPG (10 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg FAB5RPG eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/10

INSTRUCTION MANUAL
REFRIGERATOR
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB5RPG |
| Bredd: | 404 mm |
| Djup: | 389 mm |
| Höjd: | 734 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 275 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | D |
| Produktens färg: | Grön |
| Djup med öppen dörr: | 800 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Klimatkategori: | N (normal) |
| Minsta drifttemperatur: | 16 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 32 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 2 |
| Ansluten effekt: | 60 W |
| Kylkapacitet brutto: | 33 l |
| Kylkapacitet netto: | 31 l |
| Bredd med öppen dörr: | 665 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FAB5RPG ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026