Smeg FQ960P5 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FQ960P5 (34 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 6 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg FQ960P5 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

en
it
Instruction Manual
Manuale di istruzioni
pt
nl
fr
sv
de
da
fin
no
ar
Gebruiksaanwijzing
Notice d'Utilisation
Bruksanvisning
Brugsvejledning
Bedienungsanleitung
Käyttöohje
Bruksanvisning
ﻡﺩﺧﺗﺳﻣﻟﺍ ﻝﻳﻟﺩ
pl
Instrukcja u
ż
ytkowania
FQ60X2PE1
FQ60X2PEAI
FQ60N2PE1
FQ60B2PE1
FQ60XP1
S64STR2P
FQ60XF
N64EU2
FQ60NDF
FQ60BDF
FQ60XDF
FQ60XDAIF
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FQ960P5 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 4700 g |
| Bredd: | 219.6 mm |
| Djup: | 483 mm |
| Höjd: | 416 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 415 kWh |
| Ismaskin: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 245 mm |
| Djuppackning: | 475 mm |
| Förpackningshöjd: | 535 mm |
| Snäll: | PC |
| Fryskapacitet: | 9.2 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| På / Av knapp: | Ja |
| Kylmedium: | R600a |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Vormfaktor: | Midi Tower |
| Ursprungsland: | Italien |
| Djup utan handtag: | 705 mm |
| Inbyggda högtalare: | Nee |
| Lämplig för: | Gamen |
| Belysningsplats: | Case fans |
| Ljudingångar: | Ja |
| Ljudutgång: | Ja |
| Material: | Polymer, SGCC |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 2 |
| Färg på belysningen: | Rood |
| Återställningsknapp: | Ja |
| Strömförsörjning ingår: | Nee |
| Antal 2,5" fack: | 1 |
| Antal 5,25" fack: | 3 |
| Antal 3,5" fack: | 7 |
| Hårddiskstorlekar som stöds: | 2.5, 3.5 " |
| Antal expansionsplatser: | 7 |
| Produktdesign: | Amerikansk dörr |
| Exponering: | Ja |
| Strömförsörjningsplats: | Bodem |
| Moderkortsformfaktorer som stöds: | ATX, Micro ATX |
| Sidofönster: | Ja |
| Maximal CPU-kylarhöjd: | 162 mm |
| Maximal grafikkortslängd: | 315 mm |
| Maximalt antal främre fläktar: | 1 |
| Främre fläktar som stödjer diametrar: | 120 mm |
| Max antal bakre fläktar: | 1 |
| Bakre fläktar stödjer diametrar: | 120 mm |
| Installerade bakre fläktar: | 1x 120 mm |
| Antal främre fläktar installerade: | 1x 120 mm |
| Maximalt antal sidofläktar: | 1 |
| Sidofläktar som stödjer diametrar: | 120 mm |
| Antal interna 3,5" fack: | 6 |
| Produktens färg: | Gräddfärgad |
| Skärmtyp: | LED |
| Vikt inkl. förpackning: | 198000 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 10 h |
| Djup med öppen dörr: | 1085 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Material, hölje: | Metal, Steel |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 0.8 A |
| Total kapacitet netto: | 581 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 6 |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Ansluten effekt: | 200 W |
| Frys - Antal hyllor: | 7 |
| Fryskapacitet netto.: | 196 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 385 l |
| Bredd med öppen dörr: | 1435 mm |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Avjonisering: | Ja |
| Displayens placering: | Insida |
| Blue light-teknik: | Ja |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FQ960P5 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026