Smeg FC 375 B NF Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FC 375 B NF (24 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg FC 375 B NF eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

Gebruiksaanwijzing
Koel-/
vrieskast
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FC 375 B NF |
| Vikt: | 1120 g |
| Bredd: | 68 mm |
| Djup: | 220 mm |
| Höjd: | 38.8 mm |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP20 |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Uteffekt: | 120 W |
| Spännande: | 20 V |
| AC-ingångsspänning: | 90 - 264 V |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FC 375 B NF ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026