Smeg FA800PO9 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FA800PO9 (26 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg FA800PO9 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/26

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FA800PO9 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | LED |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1900 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 310 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 11 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Nej |
| Höjd (max): | - mm |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Termostat: | Ja |
| Maximal viktkapacitet: | 20 kg |
| Material: | Aluminium |
| Avsedd för: | Digitaal/filmcamera |
| Luftfilter: | Ja |
| Förvaringsväska: | Ja |
| Montage: | 3/8" |
| Tiltvinkelområde: | -90 - 90 ° |
| Antal ben/ben: | 3 poot/poten |
| Stativhuvud: | Vision 100 |
| Produktens färg: | Gräddfärgad |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 20 h |
| Djup med öppen dörr: | 760 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Metall |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 346 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 120 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 82 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 394 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 264 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Porttyp: | Dubbel |
| Multi-luftflödessystem: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FA800PO9 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026