Smeg FC18WDNE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FC18WDNE (52 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg FC18WDNE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

EN
DETAILED
INSTRUCTIONS FOR USE
OF UPRIGHT
REFRIGERATOR AND
FREEZER
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FC18WDNE |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 59 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 592 mm |
| Höjd: | 1850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 242 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Ursprungsland: | Turkiet |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 700 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 61 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Total kapacitet netto: | 300 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Äggfack: | Ja |
| Fryskapacitet netto.: | 96 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Nej |
| Kylkapacitet netto: | 204 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Vattenberedare: | Nej |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC): | 8418108099 |
| Displayens placering: | På dörren |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FC18WDNE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026