Smeg FC450X2PE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FC450X2PE (34 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg FC450X2PE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

en
it
Instruction Manual
Manuale di istruzioni
FC450X2PE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FC450X2PE |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 734 mm |
| Höjd: | 1920 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 317 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 6 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Djup utan handtag: | 695.4 mm |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 33 h |
| Djup med öppen dörr: | 1348.1 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | 454 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 160 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 124 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 310 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Dörröppningsvinkel: | 120 ° |
| Bredd med öppen dörr: | 1079.8 mm |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Antal löstagbara hyllor: | 2 |
| Färskzon-fack bruttokapacitet: | 20 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FC450X2PE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026