Smeg FD48PHNF2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FD48PHNF2 (47 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 29 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
47
Nedladdningar
1.646
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FD48PHNF2 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 760 mm |
| Djup: | 680 mm |
| Höjd: | 1820 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 398 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 6 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 8 h |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 469 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Klimatkategori: | N-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 107 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 484 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 362 l |
| Porttyp: | Dubbel |
| Multi-luftflödessystem: | Ja |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026