Smeg FL102AP Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FL102AP (44 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg FL102AP eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

Einbauanweisung
Instrucciones para empotrar
Notice d’installation
Mounting Instructions
Instrucciones para empotrar
Instruções para o encaixe
Inbouw-handleiding
Navodila za vgradnjo
Upute za ugradnju
ȁȝȎȠȟȠȐȎ ȕȎ ȐȑȞȎȒȡȐȎȷȓ
Uputstva za ugradnju
Udhëzime për instalimin
ǶțȟȠȞȡȘȤȖȖ ȕȎ ȚȜțȠȎȔ
Instruciuni de instalareĦ
Beépítési útmutató
Návod k vestavníď
Návod pre zabudovanie
Instrukcja montau aparatów w obudowie meblowejİ
ǾȡȘȜȐȜȒȟȠȐȜ ȝȜ ȚȜțȠȎȔȡ
ǥțȟȠȞȡȘȤȳȭ Ȓșȭ ȚȜțȠȡȐȎțțȭ
Montereringsanvisning
Monteringsanvisning
Monteringsanvisning
Asennusohje
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FL102AP |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 540 mm |
| Höjd: | 994 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 117 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 149 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 339 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Ansluten effekt: | 50 W |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 149 l |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 570 x 550 x 1030 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FL102AP ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026