Smeg FR315P Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FR315P (31 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg FR315P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FR315P |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1770 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 153 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Flaskställ: | Ja |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Antal hyllor i frysen: | 7 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Ansluten effekt: | 80 W |
| Kylkapacitet brutto: | 297 l |
| Kylkapacitet netto: | 320 l |
| Vattenberedare: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FR315P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026