Smeg FL104AP Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FL104AP (53 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg FL104AP eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FL104AP |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 540 mm |
| Höjd: | 994 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 175.2 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 137 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | ST (subtropisk) |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Nej |
| Ansluten effekt: | 80 W |
| Fryskapacitet netto.: | 17 l |
| Fryskapacitet brutto: | 17 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 120 l |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 570 x 550 x 1030 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FL104AP ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026