Smeg FL227APZD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FL227APZD (21 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg FL227APZD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

GB Instructions for use
Refrigerator with freezer
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FL227APZD |
| Färg på produkten: | Geel |
| Vikt: | 49.2 g |
| Bredd: | 141 mm |
| Djup: | 55 mm |
| Höjd: | 12 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 200 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Högst placerad |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Laddningstid: | 2 uur |
| Typ av strömkälla: | Batterij/Accu |
| Varaktighet: | 300 min |
| Korrekt användning: | Universeel |
| Material: | Silicone |
| Luftfilter: | Ja |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Användarvänlig: | Ja |
| Handvat(en): | Nee |
| Batteriteknik: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 100 W |
| Fryskapacitet netto.: | 17 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 169 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | - l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 560 x 555 x 1230 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FL227APZD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026