Smeg UD7140LSP Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg UD7140LSP (10 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg UD7140LSP eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | UD7140LSP |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 819 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 117 kWh |
| Sladdlängd: | 1.8 m |
| Flaskställ: | Ja |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 41.9 |
| Kylmedium: | R600a |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Kylsystem: | Statiskt |
| Termostat: | Ja |
| AC-inspänning: | 230 - 240 V |
| Energiklass: | G |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 0.8 A |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Äggfack: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 820 mm |
| Ansluten effekt: | 110 W |
| Kylmediets vikt: | 18 g |
| Kylkapacitet brutto: | 136 l |
| Kylkapacitet netto: | 133 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg UD7140LSP ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026