Smeg FP150B Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FP150B (27 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
27
Nedladdningar
530
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | FP150B |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Geel |
| Vikt: | 127.5 g |
| Bredd: | 76 mm |
| Djup: | 16 mm |
| Höjd: | 142 mm |
| Snäll: | Wetenschappelijke rekenmachine |
| Kraftkälla: | Batterij/Accu |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Vormfaktor: | |
| Batteri/Batterispänning: | 3 V |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 1 |
| Andra LCD-skärmen: | Nee |
| Omslag: | Ja |
| Tal: | 8 cijfers |
| Skärmens lutning: | Nee |
| Textregler: | - regels |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Batterityp: | CR2016 |
| Bakgrundsbelyst display: | Nee |
| Skärmstorlek (skärm): | 15.88 x 63.5 mm |
| Skärmmått (HxV) (imperial): | 0.625 x 2.5 " |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026