Smeg FP610SBL Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FP610SBL (52 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 44 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
52
Nedladdningar
244
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | FP610SBL |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 8 |
| Ugnens termostatområde: | 30 - 280 ° C |
| Självrengörande: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Blå |
| Kontrolltyp: | Sensor |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Strömförbrukning (vanlig): | 3000 W |
| Barnsäkert: | Ja |
| Grill styrka: | 2700 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Precisionspenna: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 68 l |
| Totalt ugn: | - W |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026