Smeg FQ60XP1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FQ60XP1 (59 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg FQ60XP1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/59

en
it
Instruction Manual
Manuale di istruzioni
pt
nl
fr
sv
de
da
fin
no
ar
Gebruiksaanwijzing
Notice d'Utilisation
Bruksanvisning
Brugsvejledning
Bedienungsanleitung
Käyttöohje
Bruksanvisning
ﻡﺩﺧﺗﺳﻣﻟﺍ ﻝﻳﻟﺩ
S64STR2P FQ60X2PE1
FQ60X2PEAI
FQ60N2PE1
FQ60B2PE1
FQ60XPE1
FQ60XP1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FQ60XP1 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Årlig energiförbrukning: | 464 kWh |
| Ismaskin: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 8 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Kylsystem: | Ventilerad |
| Luftfilter: | Ja |
| Antibakteriellt fack: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 15 h |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Dörrmontering: | Dörr-på-dörr |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 346 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Klimatkategori: | SN-N |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | 200 W |
| Fryskapacitet netto.: | 165 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | - l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Frostfri (frys): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FQ60XP1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026