Smeg FQ60XPE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FQ60XPE (24 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg FQ60XPE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FQ60XPE |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | LCD |
| Bredd: | 80 mm |
| Djup: | 135 mm |
| Höjd: | 15 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 459 kWh |
| Ismaskin: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 13 kg/24h |
| Användarmanual: | Ja |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Medföljande kablar: | USB |
| Material: | Aluminium, Plastic, Rubber |
| Plug and play: | Ja |
| Kompatibla operativsystem: | Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8, Mac 9.0, Linux 2.4 |
| Storlek på lagringsdisk: | 2.5 " |
| Maximal lagringskapacitet: | 1 TB |
| Gränssnitt för lagringsenheter som stöds: | Serial ATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Produktdesign: | Franska dörrar |
| Överföringshastighet: | 6 Gbit/s |
| Antal lagringsenheter som stöds: | 1 |
| Typ produkt: | HDD-behuizing |
| Antal micro USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portar: | 1 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 15 h |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Total kapacitet netto: | 541 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 46 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 190 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Frys - Antal hyllor: | 6 |
| Fryskapacitet netto.: | 157 l |
| Fryskapacitet brutto: | 155 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 610 l |
| Kylkapacitet brutto: | 462 l |
| Kylkapacitet netto: | 357 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Nej |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Iskrossning: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FQ60XPE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026