Smeg UKC8173N1E Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg UKC8173N1E (20 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg UKC8173N1E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

UKC8173N1E
EN
Fridge FreezerUser Manual2
IT
Frigo-CongelatoreIstruzioni per l’uso21
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | UKC8173N1E |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 58000 g |
| Bredd: | 548 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 1780 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 216 kWh |
| Energiförbrukning: | 216 kWh/24h |
| Ismaskin: | Nej |
| Förpackningens bredd: | 590 mm |
| Fryskapacitet: | 4.5 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Ursprungsland: | Italien |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Låddjup: | 600 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 60000 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 9.5 h |
| AC-inspänning: | 230-240 V |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ström: | 1.1 A |
| Total kapacitet netto: | 257 l |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | ST-T |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Superkylningsfunktion: | Nej |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | 100 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 62 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 192 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Frostfri (frys): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg UKC8173N1E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026