Smeg KAP900X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KAP900X (8 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg KAP900X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KAP900X |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 50 mm |
| Höjd: | 1050 mm |
| Motoreffekt: | 275 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 3 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 450 m³/h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KAP900X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025