Smeg KIL70-1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KIL70-1 (15 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg KIL70-1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/15

Libretto di Uso
User Manual
Manuel D’utilisation
Gebrauchsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual De Uso
Livro De Instruções Para Utilização
Руководство По Эксплуатации
Användningshandbok
Brugsvejledning
KSEG5-1 KSEG7-1 KI52-1 KI70-1
KSEG51-1 KIL52-1 KIL70-1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KIL70-1 |
| Bredd: | 702 mm |
| Djup: | 284 mm |
| Höjd: | 174 mm |
| Motoreffekt: | 125 W |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Silver |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Lamptyp: | Glödande |
| Lampor: | 28 W |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Maximal flödeskapacitet: | - m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KIL70-1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025