Smeg KITALLFC Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KITALLFC (1 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg KITALLFC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

FamilyFamily Hoods
TypeTypeCharcoal filter
KITALLFCKITALLFC
Universal Charcoal filter
Stainless Steel AISI 304
The filter can be washed in dishwasher 50 °C (water and suitable detergent)
and to dry it put in the oven 180°C 25 minutes
15/2/2023SMEG SPA
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KITALLFC |
| Vikt: | 3100 g |
| Bredd: | 160 mm |
| Djup: | 160 mm |
| Höjd: | 300 mm |
| Material: | Rostfritt stål |
| Modell: | Filter till spiskåpa |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Brand kompatibilitet: | Smeg |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KITALLFC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025